Karrier

Laptop szerviztechnikus

A Laptopszakiról

Légy részese egy piacvezető csapatnak! A Laptopszaki Magyarország egyik vezető cége, amely kifejezett laptop alkatrészek/tartozékok webes kereskedelmével és laptopok szervizelésével foglalkozik.

2011-ben 3 fős start-upként indultunk, mára a 20 fős csapatunkkal évente kb. 40.000 laptop tulajdonosnak nyújtunk barátságos, gyors és szakértő segítséget, hogy minél kevesebb ideig kelljen nélkülözniük a laptopjukat, ha probléma adódik vele.

13 év
13 évesek vagyunk
250.000+
vásárló az elmúlt években
100%
országos lefedettség
100%-ban magyar tulajdonú cég

Bővül a csapatunk, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

MIT JELENT EZ A FELADAT RÖVIDEN?

A 4 fős szerviztechnikus csapatunk tagja leszel, ahol az igazi kihívás ebben a munkakörben, hogy folyamatosan új géptípusokat fogsz javítani és folyamatosan új kihívásokkal találkozhatsz. Néha 1-1 komolyabb és magasabb értékű gamer gép is a kezed ügyébe kerülhet, aminek az egész csapat a csodájára fog járni.

Ha szeretsz elektronikai kütyüket szerelni, javítani, fejleszteni, ebben a pozícióban a hobbid lehet a munkád.

EZEKBEN A FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Beérkező laptopok hibamegállapítása (diagnosztika)
  • Laptopok szétbontása és összeszerelése
  • Laptopok javítása hardwaresen: laptop tisztítás, kijelző csere, billentyűzet csere, HDD/SSD csere, memória bővítés, alaplap javítás
  • Laptopok javítása szoftveresen: operációs rendszer telepítés, driverezés, tesztelés
  • Az elvégzett munkák dokumentálása

AMIT KÍNÁLUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

  • Minden kiszámítható, korrekt és biztonságos: a fizetésed teljesen bejelentett, mindig percre pontosan érkezik
  • Teljesítmény arányos fizetés: ha jobban teljesítesz, akkor többet keresel
  • Kiszámítható a munkaidőd: nagyon ritka a túlóra, ezért kellő időd marad a hobbidra (a hétköznapi nyitvatartáson felül, havonta csak egyszer 4 órára kell jönnöd szombatonként)
  • Magyarország egyik vezető laptop szervizében dolgozhatsz, ahol stabil háttér vár, és hosszú távon számítunk a munkádra
  • A belváros szívében, a Nagykörúton telnek majd munkanapjaid
  • 1 műszakban kell dolgoznod (9-18 óráig, 1 óra ebédidő)
  • Kellemes a légkör, nyugodt és szakmai a társaság, akik közé jó bejárni minden nap
  • Dolgozói kedvezményt kapsz az általunk forgalmazott termékekre
  • Születésnapodra extra szabadságot kapsz a cégtől

TÉGED KERESÜNK, HA:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai és "emberi" elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, klassz munkakörnyezetet, és fiatalos, klassz hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Bármilyen műszaki eszköz javításban magabiztos tapasztalatod van (akár otthoni tapasztalat)
  • Kiváló műszaki érzéked és kézügyességed van
  • Elégedettségel tölt el, ha sikerül megoldanod egy kihívás jelentő hibát
  • Pontos és alapos vagy a munkában
  • Fontos: ha nem foglalkoztál még korábban kifejezetten laptopok, vagy más számítástechnikai eszközök javításával, de minden kritériumnak megfelelsz, jelentkezz bátran. Szakmailag támogatni fogunk, hogy megtanuld azokat, amik a mindennapi munkádhoz szükségesek.

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Nagy előny, ha hobbid az elektronika
  • Az áramkör szintű hibakeresésben és javításban is van gyakorlatod (SMD forrasztás, IC / FET/Kondenzátor csere)
Munkaidő, fizetés, juttatások:
Munkaidő
Nincs túlóra
Törzsidő: 9 - 18 óra
Ebédidő: 1 óra
Ekkor kezdhetsz:
2024 április
Fizetési sáv
Bruttó fizetési sáv:
520 000 — 600 000 Ft
Juttatások
Ingyen üdítő
Ingyen reggeli
Ingyen kávé, tea
Ingyen rágcsa
Házon belüli képzések
Csapatépítő programok
Képzési hozzájárulás
Utazási támogatás
Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1085 József körút. 67. (szerviz)

Milyen az élet a Laptopszakinál? Nézd meg a saját szemeddel!
Miért jó velünk dolgozni?
1
TÖBB SZABADIDŐ: olyan helyen dolgozhatsz, ahol kiszámítható a munkaidő, nincs túlóra, ezért kellő szabadidő maradhat a szeretteidre, hobbidra.
2
KORREKT FIZETÉS: olyan fizetést kereshetsz nálunk, amiből tisztességesen megélhetsz Budapesten.
3
MENŐ CSAPAT: olyan csapat tagja lehetsz, ahol jól érzed magad, segítséget és támogatást kapsz a mindennapi munkádban a kollégáktól és a vezetődtől!
Büszkék vagyunk rá, hogy Ők is a partnereink
Jelenetkezz a(z) Laptop szerviztechnikus pozícióra a lenti űrlapon keresztül!
Ez fog történni, ha leadod a jelentkezésedet:
1
Ürlap elküldése: első lépésként add meg és küldd el az adataidat!
2
További kérdések: kapni fogsz egy e-mailt, amiben újabb kérdéselet teszünk fel.
3
Hívni fogunk: telefonon fogunk keresni, hogy jobban megismerjünk.